Nicklerinizi Farklı Yazı Tipleri ve Sembollerle Süsleyin

Günümüz teknoloji dünyasında şekilli semboller ile farklı ve değişik yazı tipleri oldukça sık kullanılır. Sosyal medya hesaplarının bir çoğunda şekilli sembollerin kullanıldığını sık sık görüyoruz.

Şekilli semboller, klavye yardımı ile yapılması zor hatta imkansız diyebileceğimiz yazı tipleridir. Yazılarınızda şekilli sembolleri kullanarak içeriklerinizi süslü bir hale sokabilir veya oyunlarda kullandığınız nicklerinizde havalı semboller kullanarak nickinizin görünümüne bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Şekilli sembolleri birçok yerde kullanabilirsiniz. Bu sembolleri kullanarak yorum yapabileceğiniz gibi kullanıcı adınızı ya da biyografinizi de şekilli semboller kullanarak yazabilirsiniz.

farklı ve değişik yazı tipleri

En çok beğenilen şekilli semboller

▤ ▥ ▦ ▧ ▨ ▩ █ ▌

¦ ┅ ┆ ┈ ┊ ╱ ╲ ╳ ¯

– — ≡ ჻ ░ ▒ ▓

▐ ▀ ▄ ◠ ◡ ╭ ╮ ╯

回 ₪ ✓ ✔ ✕

╔ ╗ ╬ ═ ╓ ╩

☻ ► ◄ ▧ ▨ ♨

☪ ☣ ☢ ☠ ☭ ♈ ✓

─ ━ │ ┃ ┄ ┅ ┆ ┇

┈ ┉ ┊ ┋ ╭ ╮ ╯

╰ ╱ ╲ ╳ ╴ ╵ ╶ ╷

╸ ╹ ╺ ╻ ╼ ╽ ╾

╿ ▰ ▱ ◆ ◇ ◈ ◉

◊ ○ ◌ ◍ ◎ ● ◐ ◑ ◒

Yine şekilli sembollerle ilişkili olan farklı ve bir o kadar değişik yazı tipleride günümüzde sıkça kullanılıyor. Özellikle bilgisayar oyunları oynayanlar için nick name isminin dikkat çekici ve değişik olması oldukça önemlidir. Farklı ve değişik yazı tipleri sosyal medya mecralarında da sıkça kullanılır. Sosyal medya uygulamalarındaki isminizi veya sizin hakkında bilgi veren tanıtıcı metinleri farklı ve değişik yazı tiplerini kullanarak sanal dünyanızda bir üst klasmana çıkabilirsiniz.

Farklı ve değişik yazı tipleri listesi

Helvetica Yazı Tipi

Times New Roman Yazı Stili

Sans-Serif Yazı Tipleri

Bodoni Yazı Karakteri

Courier Font Grubu

Garamond Yazı Tipi

Trajan Yazı Fontu

Comic Sans MS Şekilli Yazı Fontları

Cardo Yazı Tipleri

Listede ismi geçen yazı tipleri en çok kullanılan ve insanların bunlar gerçekten değişik ve çok hoş dedikleri yazı tipleridir. Bu yazı tiplerini kullanarak internet ortamındaki dünyanızı şekillendirebilir ve bambaşka bir görünüm kazanabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski